06 Eylül 2023, 12:06 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

PARTİ ÇALIŞMASI NOTLARIM

PARTİ ÇALIŞMASI NOTLARIM

HÜSEYİN YAYLICI

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Milliyetçi Sol Parti Genel Başkanımız Sayın Hüseyin Alpay’ın talimatıyla, İç Anadolu Bölgesinden başlayıp Akdeniz bölgesiyle devam edip Ege bölgesinde bitireceğimiz çalışmamızın üçüncü gününde gördük ki ülkemiz yavaş yavaş işgal ediliyor.


Gözlemlerimi kısa notlarla yazmak istedim.

 

Sahillerimiz kot pantolonla tişörtle denize giren ve insanların en doğal hakkı olan tatil ve dinleme zevklerini ellerinden çalan göçmenlerle dolmuş durumda. Adana, Hatay, Mersin, Silifke, Taşucu’nun yer aldığı bu bölgelere gelen Türkiye Cumhuriyeti halkı ne yazık ki kendini kendi ülkesinde turist olarak görmeye başlayabilir.

 

Çok yakında bu bölgelerde çıkabilecek kargaşayı düşünmek bile yüreğimizi ürpertirken, kendi vatanlarından kaçan bu insanların burada kahramanlık yapmalarını da anlamıyorum. Çalışmalarımızın bütün detaylarını yazmaya devam edeceğim.


 Tokat Arayış Gazetesi internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Arayış Gazetesi Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.066 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]