12 Mayıs 2023, 21:48 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

BAHAR BÖYLE GELECEKSE GELMESİN!

BAHAR BÖYLE GELECEKSE GELMESİN!

M. Halil PAZARLI

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bir insanın onurunu ve istikbalini şantajla, kasetle, tapeyle tehdit edip siyasi hayatını bitirmek; Namussuz bir davranışdır. Yalandan üzülüyormuş numarası yapanlarda bu suça ortaktır. Muharrem İnce babamın oğlu değil.

Zaten fikri olarak düşüncelerini tasvip ettiğim bir siyasetçi değil. Ancak sevmesem de, katılmasam da Muharrem İnce'ye yapılan iş gerçekten adi, belaltı, şerefsizcedir. Yapanlar aslında bellidir. Bu işi günlerce sosyal medya da gördük ve çekilmesi için yapılanları da gördük. Nemalanacak olanları da az çok tahmin edebiliyoruz.

Düşünsenize; Meral Hanım müttefiki olanlara çok gariz suçlamalarla masadan ayrılıyor, İki gün sonra söylediklerini yutup masaya geri dönüyor. Kılıf olarakta 2 belediye başkanının ilavesi ile sonuçlanıyor. Arka planın böyle olmadığı, Muharrem İnce'ye yapılanın bir benzerini Meral Hanım'a yapmadıkları ne malum.

Deniz Baykal'ı da bu şekilde indirmişlerdi. Bütün veriler bunu gösterirken, yalancıktan "geçmiş olsunlar, bize katıl, sana sahip çıkarız" sinsiliği ve sahteciliği ayan beyan ortada. KK'nin medyası zaten bu arşiv verilerini kabak gibi ortaya saçıyor.

Özetle; günlük politika konusunda uzak durmam gerekirken, Halil İbrahim sofrası dedikleri yerin asla ve kata Resul Halil İbrahim'le alakası yoktur. İnanmadıkları argümanları, kavramları, deyimleri kullanarak ne kadar sahteci oldukları zaten ortadadır.

RTE'yi seversin, sevmezsin, AK Parti'ye muhalefeti dibine kadar yaparsın, yapmazsın bu kişisel tercihlerdir. Ama verdiği sözü hiç tutmayan birisinin "Sana söz, yine baharlar gelecek" gibi hümanist, yumuşak, saf sloganların altı ciddi biçimde pislik ve koku yayıyor.

Kaset ve tapeyle, sahtekar ve belaltı siyasetle bahar gelecekse GELMESİN ULAN!

Ben zemheri kışa razıyım!


 Tokat Arayış Gazetesi internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Arayış Gazetesi Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]