19 Haziran 2022, 13:25 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

KRAL ÇIPLAK...

KRAL ÇIPLAK...

HÜSEYİN YAYLICI

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Sayın Bülent Arınç’ın “Kral çıplak” sözü son derece ilginç… Kafama ilk takılan Türkiye Cumhuriyeti ne zamandır krallıkla yönetiliyor? Eğer AK Parti kurulduğundan beri krallıkla yönetiliyor ve krallık provaları yapılıp bu zamana gelindiyse, bunu Bülent Arınç’a sormak isterim.

 

Fetö ile olan ilişkiniz ve konuşmalarınız malum… Ne kadar Fetö’cü olduğunuzu bilmem. Ama desteğinizi bütün Türkiye biliyor. Yanıldınız ve kandırıldınız.  Yola çıktığınız insanların hangi yanlışları yaptığını siz iyi biliyorsunuz.

 

Örneğin Melih Gökçek, örneğin adalet bakanı, daha nice isimler sayabilirim. Siz ne kadar bu ülkeyi seviyorsunuz Sayın Arınç?

 

Kral çıplak, evet çıplak. Ya siz çıplak değil misiniz? Hayır değilsiniz çünkü masum değilsiniz. Bir sürü insanın masum olmadıkları gibi siz de masum değilsiniz. Size tavsiyem şudur: Gazi Mustafa Kemal’i yüreğinizle okuyun.

 

Ama ben tıpkı diğer dostlarınız gibi sizin de Gazi’yi okuyacak, onu anlayacak yüreğe sahip olduğunuzu sanmıyorum…

 

Evet, kral çıplak.

 

Evet Sayın Arınç, masum değilsiniz…


 Demokrat Arayış Gazetesi internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Demokrat Arayış Gazetesi Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.109 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]