09 Kasım 2020, 09:13 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

SOSYAL MEDYA SİYASETİ

SOSYAL MEDYA SİYASETİ

Cemal İNCESOYLUER

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Instagram hesabından istifa ettiğini açıkladı.
 
Sanırım, yeni Dünya'da işler böyle yürüyecek artık. ABD Başkanlığına seçilen Joe Biden'in de sosyal medya üzerinden etkin olduğu ifade ediliyor. Bunun doğruluk payı da var.
 
Sosyal medya coşmuş durumda...
 
Bakanlar kurulu listeleri dahi yayımlanıyor. Doğrusunu isterseniz, kabine değişikliğini ben de öngörüyorum. Mesela, ABD'nin yeni başkanı Biden ile iyi ilişkileri olan İbrahim Kalın ya da Hakan Fidan'ın Dışişleri Bakanı olması mümkün. Bakan Mevlüt Çavuşoğlu başarılıydı. Ancak, dönem değişti/değişiyor.
 
Öte yandan, Berat Albayrak milli ve yerli bir bakandı. Muhalefetin "damat" oluşu üzerinden vuruşunun önü alınmalıydı. Bu sebeple, istifasıyla belki de şerden hayır hasıl olması sağlanabilir.
 
Yeni Hazine ve Maliye Bakanı kim olur, kestiremiyorum. Ancak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın köklü yeni bakanlar kurulu değişikliği yapacağını düşünüyorum.


 Tokat Arayış Gazetesi internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Tokat Arayış Gazetesi Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]