04 Ağustos 2017, 14:55 - Anasayfa | Yazarlar Haberi yazdır

Günlerden Tokatspor

Günlerden Tokatspor

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bir Spor kulübü için önemli anlar vardır, olmazsa olmazlar. Ciddi bir maç vardır kader anı, kırılma anı gibidir. Ya tamamdır ya devam. Böyle durumlarda bizlerde örneğin günlerden Fenerbahçe, günlerden Beşiktaş veya günlerden Galatasaray gibi paylaşımlarda bulunuruz sosyal medyada. Bu kez de diyorum ki günlerden TOKATSPOR.

Neden mi böyle bir giriş yaptım. Geçmişte Tokat Spor olarak böylesine bir çok kritik anlar yaşadık. Birçok kez kongreler oldu. Başkanlar ve Yönetim kurulları değişti ama talihsizliğimiz bir türlü değişmedi. Yine böylesine önemli bir viraja geldik. Bu kongre gerçekten çok önemliydi. Birkaç ismin aday olduğu söylentileri olsa da Tokat Halkı Tokat Spor sevdalılarında acaba ne olacak diye sıkıntılı bir bekleyiş vardı. Ama olması gereken oldu. Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Geçmişte bu güzide topluluğa başkanlık yapmış ilimizin olmazsa olmaz güzide esnafları, bir araya geldiler ve belki de bana göre bu zamana kadar en güzel Yönetim Kurulunu oluşturdular. Bu yönetim kurulunun oluşmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Bir önceki yazımda Sayın Milletvekillerimizin, Sayın Valimizin ve Sayın Belediye Başkanımızın geçmişte Başkanlık yapmış Başkanlarımızı bir araya getirerek öncelikle kulübün hastalığının teşhis edilmesi ve gerekirse kangren olmadan hastalıklı organın kesilmesi yönünde görüş belirtmiştim. Ama benim umduğumdan daha mükemmel bir gelişme oldu o da geçmişte görev alan başkanlardan oluşan bir yönetim kurulu. Müthiş bir düşünce, müthiş bir bakış açısı ve müthiş bir adım.

Bu başkanlarımızın görev yaptıkları dönemlerdeki engin tecrübeleri ile kulübümüzün sorunlarını çok daha iyi tespit edeceklerine, kulübün gelir seviyesini yükseltecek, sabit gelir elde etmesini sağlayacak plan ve projeleri gerçekleştirebileceklerine, sporcu alınırken geçmişte ki hataların tekrarlanmadan gerçekten Tokat Sporun ihtiyacı olan sporcuları alacaklarına olan inancım tamdır. Böyle düşünmemin en öncelikli sebebi Tokat Spor Kulübünün yönetiminde görev alan arkadaşlarımıza şöyle bir baktığımızda ilimizde her anlamda başarılı olmuş, ilimizin gelişmesine çok ciddi katkılar sağlayan insanlar. Kendi hayatlarında ticari becerilerini ispatlamış insanlardan oluşan böylesine mükemmel bir ekip Tokat Sporu olması gerektiği yere taşıyabilecek tek oluşumdur.

Fakat halk arasında şöyle bir endişe vardır ki bunun bilinmesini isterim. Bir kümeste bir horoz olur derler. Bu kümeste birçok horoz bulunmaktadır ve bunun kendi aralarında sorun oluşturabileceği yönünde endişeler bulunmaktadır. Bu halkın içerisinde olan bir endişedir. Ben buna kesinlikle katılmıyorum. Bu insanların hepsi liderlik vasıflarına sahip insanlar. Nerede ne yapmaları gerektiğini veya neyi yapmamaları gerektiğini bilebilen insanlar. Yönetim içerisinde gruplaşmayı değil de ekip olgusunu gösterdikleri anda sorunlardan arınmış şampiyonluğa kilitlenmiş bir ekip olacaklarına inanıyorum.

Haydi, Yönetim Kurulu, Haydi Tokat Spor bizler sizlere inanıyor güveniyoruz. Allah ilimize, Tokat Sporumuza ve Tokat Spor sevdalılarına şampiyonluk sevinci yaşamayı nasip etsin. Allah yar ve yardımcınız olsun.


 Demokrat Arayış Gazetesi internet sitelerinde yayınlanan haberler ve köşe yazılarının tüm hakları Demokrat Arayış Gazetesi Yayın Grubuna aittir. Kaynak gösterilerek dahi haberin veya köşe yazısının tamamı yazılı izin alınmaksızın kullanılamaz. Sadece alıntı yapılan haberin veya köşe yazısının bir bölümü, alıntı yapılan habere/yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yazara ait diğer köşe yazıları

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]