• 0

01 Temmuz 2017, 14:09 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yeni Vali'den İlk Mesaj: 'İnsanı Merkeze Alacağız'

Yeni Vali'den İlk Mesaj: 'İnsanı Merkeze Alacağız'

Tokat'ta göreve başlayan Vali Ömer Toraman, ilk mesajını yayımladı. Toraman mesajında, "Tokat’ımıza hizmet ederken, insanı ve kalkınma olgusunu merkeze alan, hukukun üstünlüğü, şeffaflık, hesap verilebilirlik, milli ve manevi değerlere bağlılık, denetime açık, sivil katılım, adalet, hoşgörü gibi önemli değerleri esas alan bir anlayışla hareket edeceğimizi belirtmek isterim." dedi...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman, göreve başlaması münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Vali Toraman mesajında şöyle dedi:


Saygıdeğer Tokatlı Hemşehrilerim… 13 Haziran 2017 tarih ve 2017/10458 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ile atanmış olduğum Tokat Valiliği görevime, 30 Haziran 2017 tarihi itibariyle başlamış bulunuyorum. Öncelikle, bu göreve beni layık gören başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Bakanlar Kurulu’nun değerli üyelerine saygı ve şükranlarımı arz ediyorum. 


Zengin bir tarihe ve köklü bir medeniyete sahip Tokat’a hizmet edecek olmanın onur ve mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda bu şerefli görevin ağır sorumluluğunun da farkında olduğumu ifade etmek isterim. Tokat’ımıza hizmet ederken, insanı ve kalkınma olgusunu merkeze alan, hukukun üstünlüğü, şeffaflık, hesap verilebilirlik, milli ve manevi değerlere bağlılık, denetime açık, sivil katılım, adalet, hoşgörü gibi önemli değerleri esas alan bir anlayışla hareket edeceğimizi belirtmek isterim.


İlimizin her yönden daha kalkınmış, gelişmiş, refah düzeyi yüksek ve insanların esenlik içerisinde yaşadığı bir şehir haline gelebilmesi hedefi doğrultusunda, tüm mesai arkadaşlarımla birlikte idealist bir ekip ruhu, el ve gönül birliği ile hizmet edeceğiz. Bugüne kadar başlanmış, devam eden ve planlanan bütün projeleri titiz bir şekilde takip edip sonuçlandırırken, halkımıza daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan çok sayıda yeni projeleri de inşallah en kısa sürede planlayıp hayata geçirmek için gayret edeceğiz. Bu vesileyle, tüm Tokatlı kardeşlerime sevgi ve selamlarımı sunarım."
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, YeniVali, ÖmerToraman,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]