• 0

09 Şubat 2018, 08:19 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Ali Çelik, Başkan Eroğlu'nun Aday Olacağı Hiçbir Yere Aday Olmayacak

Ali Çelik, Başkan Eroğlu'nun Aday Olacağı Hiçbir Yere Aday Olmayacak

Tokat TSO Başkanlığı için adaylığını açıklayan Dr. Ali Çelik'in "Sayın Eyüp Eroğlu rakibim değil kardeşim. Onun aday olduğu hiçbir yere ben aday olmam, bunu da herkes böyle bilsin." sözleri dikkat çekti...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Dr. Ali Çelik, düzenlediği basın toplantısıyla Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Dr. Çelik, projeleri hakkında bilgilendirme yaparken, toplantıda son zamanlarda gündeme gelen, "Ali Çelik TSO başkanlığını alacak ama asıl belediyeyle ilgili bir duygusu düşüncesi var." şeklindeki iddialara da yanıt verdi.


Çelik, "Bu sözler çok sinsice. Bunlar birbirimizin arasını açmaya, yok etmeye kendimizi programlamışız. Bir insan bir işi yapması lazım. Ben siyaset yapıyorsam buna hiç kimsede engel olamaz. Bu güne kadar hiçbir siyasi partiye üye olmadım. Getirin hemen ayrılırım. Ben oraları sevmiyorum, hiçbir zaman da sevmedim. Biz bu tarafta daha keyifliyiz, burada kendimiz projeler yapıyoruz. Oralar merkeze bağlı, kuralı başkalarının koyduğu yerler. Şunu Tokatlı herkesin iyi bilmesini istiyorum, bana birileriyle aramıza nifak sokmaya çalışıyorlar gibi geldi. Onun için de bunu açıklama gereği duydum. Sayın Eyüp Eroğlu rakibim değil kardeşim. Onun aday olduğu hiçbir yere ben aday olmam, bunu da herkes böyle bilsin." şeklinde konuştu.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, TSO, Seçim, ALİÇelik,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]