• 0

06 Şubat 2018, 10:53 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Ödülünü Afrin'de PKK İle Mücadeleyi Takip Eden Gazetecilere Adadı

Ödülünü Afrin'de PKK İle Mücadeleyi Takip Eden Gazetecilere Adadı

17. "Tokat'ın Enleri" ödül töreninde Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer "Yılın En Başarılı Gazetecisi Ödülü"ne layık görüldü. İstanbul'da gerçekleşen geceye katılan İncesoyluer ödülünü, Mehmetçiklerimizin yanında ölümü göze alarak çalışan kahraman gazetecilere ithaf etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Gündem Yayın Grubu tarafından bu yıl 17. Kez düzenlenen Tokat'ın Enleri Ödül töreni, Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa’ya ithaf edildi.  İstanbul’da 3 Şubat’ta gerçekleşen ve çeşitli dallarda verilen ödüller, başarılı işadamları, sosyal projeler, STKlar ile gazetecilere verildi. Verilen ödüllerin belirlenme aşamasında hem sahada nabız tutulduğu, hem de bölgesel anketler ve telefon aramalarıyla kamuoyu araştırması yapıldığı açıklandı.


Tokat Haber Gazetesinin Başyazarı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer’e de, bu zamana kadar yaptığı haber, köşe yazıları ve mesleki çalışmalardaki başarısı nedeniyle, "Yılın En Başarılı Gazetecisi" ödülü verildi. İncesoyluer ödül töreninde yaptığı konuşmada, "Bu ödülü dağda PKK ile sınır boyumuzda emperyalist güçlerle savaşan Mehmetçiklerimizin yanında ölümü göze alarak görev yapan kahraman gazetecilere armağan ediyorum." dedi.

2018/02/2018-02-06-11-03-54.jpg
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, Enler, ÖdülTöreni,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]