• 0

10 Kasım 2023, 10:05 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

TOGÜ'de proje pazarı ödül töreni gerçekleştirildi

TOGÜ'de proje pazarı ödül töreni gerçekleştirildi

Anadolu Üniversiteler Birliği (AÜB) tarafından TOGÜ ev sahipliğinde düzenlenen II. AR-GE Proje Pazarı ve Üniversite Tanıtım Günleri gerçekleştirilen kapanış programı ile sona erdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu Üniversiteler Birliği (AÜB) tarafından Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen II. AR-GE Proje Pazarı ve Üniversite Tanıtım Günleri gerçekleştirilen kapanış programı ile sona erdi.

Program sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde ödül kazanan araştırmacıların ödüllerini TEKNOPARK Genel Müdürü Doç. Dr. Hakan Polatçı, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Şahin Sözen, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf Temür, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim Koçyiğit,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Eğri ve TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz takdim etti.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]