• 0

08 Kasım 2023, 11:04 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ın köylerinde temizlik çalışmaları devam ediyor

Tokat'ın köylerinde temizlik çalışmaları devam ediyor

Vali Numan Hatipoğlu Valilik öncülüğünde başlatılan 'Temiz Tokat Projesi' kapsamında Çöreğibüyük Köyü'nde temizlik çalışmalarını gerçekleştiren İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmalarını inceledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vali Numan Hatipoğlu Valilik öncülüğünde başlatılan 'Temiz Tokat Projesi' kapsamında Çöreğibüyük Köyü'nde  temizlik çalışmalarını gerçekleştiren İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmalarını inceledi.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu burada yaptığı açıklamada, "Köylerimizde genel temizlik çalışması yaparken  bir taraftan da vatandaşlarımıza temiz tutma ve temiz kullanma alışkanlığını yerleştirme amacı içerisindeyiz. Ekiplerimiz girdikleri köylerde camilerimizi, cemevlerimizi, ortak kullanım alanlarını,  onun dışında meralarda ve piknik alanlarında temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonra temiz bırakma alışkanlığını toplumumuza yerleştirme hedefimize ulaşırırız." dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]