• 0

17 Ocak 2018, 08:54 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Bu Yıl da Önemli İşler Yapacak

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Bu Yıl da Önemli İşler Yapacak

Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Ocak Ayı Meclis Toplantısı Amasya'da gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Birlik Başkanı ve Amasya Valisi  Dr. Osman Varol’ un başkanlığında yapılan toplantıya, bölge valileri ile birlikte Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman da katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda konuşan Vali  Varol, toplantının Amasya ve bölge için hayırlı olmasını diledi.  Yeşilırmak Havzasına yönelik plan, program ve projelerin iller ve bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasının sağlanması konusunda büyük önem arz ettiğini ifade eden Vali Varol,  birliğin, bugüne kadar önemli çalışmalar yaptığını, bölgesel kalkınma anlamında planlar hazırladığını, projeler uyguladığını ve başarılı çalışmalar yaptığını kaydederek, 2018 yılında yapılacak çalışmalarda başarı temennisinde bulundu.

 
Toplantıda 2018 yılı Birlik Encümen Üyeleri seçimi gerçekleştirildi.
 
2017 yılına ait Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği çalışmaları hakkında Birlik Müdürü Yasemin Çoban Meclis Üyelerine ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. Meclis toplantısından sonra YHKB Encümen toplantısı gerçekleştirildi. Daha sonra aylık cetveller tetkik edildi.

Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Yeşilırmak, Kalkınma, Tokat,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]