• 0

08 Kasım 2022, 09:51 - Anasayfa // HÜSEYİN ALPAY HABERLERİ Haberi yazdır

Gazeteci Alpay İl Defterdarı Aliaddin Karpınar'ı ziyaret etti

Gazeteci Alpay İl Defterdarı Aliaddin Karpınar'ı ziyaret etti

Gazetemiz yazarı ve Tokat Gazeteciler Birliği Başkanı Hüseyin Alpay İl Defterdarı Aliaddin Karpınar'ı ziyaret ederek bir süre görüştü.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Gazetemiz yazarı ve Tokat Gazeteciler Birliği Başkanı Hüseyin Alpay İl Defterdarı Aliaddin Karpınar’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Vergi Dairesi Müdürü Ömer Yılmaz’ın da bulunduğu ziyarette gazeteci-yazar Hüseyin Alpay, Defterdar Karpınar’a hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

Aliaddin Karpınar’ın göreve başlamasıyla birlikte Tokat maliyesinin çehresinin değiştiğine vurgu yapan Hüseyin Alpay, “Göreve gelir gelmez başlattığınız çalışmalar halkın beğenisini kazanmış durumda.  Mükelleflerle olan sıcak iletişimiz Edebali’nin ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ öğretisini ifade ediyor. Yapacağınız her çalışmada basın camiası olarak yanınızdayız” dedi.

 

Tokat İl Defterdarı Aliaddin Karpınar da gazeteci Hüseyin Alpay’a ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, kamuoyunu bilgilendirme misyonu bulunan basın camiası ile sürekli diyalog içerisinde olacaklarını söyledi.

 

Gazetemiz yazarı ve Tokat Gazeteciler Birliği Başkanı Hüseyin Alpay’ın Defterdarlık ziyaretinde, Vergi Dairesi Müdürü Ömer Yılmaz da bulundu.

 

Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer HÜSEYİN ALPAY HABERLERİ Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Tokat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]