• 0

21 Eylül 2022, 11:01 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

MHP Tokat'ta rekor düzeyde üye kaydı gerçekleştirdi

MHP Tokat'ta rekor düzeyde üye kaydı gerçekleştirdi

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek Tokat İl Teşkilatı kongresinin üzerinden iki yıl geçmesi üzerine bir durum değerlendirmesi yaptı. Açıklamalarında rekor düzeyde yeni üye kaydı yaptıklarını ifade eden İpek, MHP'nin 2023 seçimlerinden zaferle çıkacağını kaydetti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP İl Başkanı Mustafa İpek'in 2 yılını değerlendirdiği basın açıklaması şu şekilde oldu:

“ATATÜRK’ÜN, TÜRKEŞ’İN, BAHÇELİ’NİN YOLUNDAN AYRILMADIK”

 

“Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in tensipleriyle devraldığımız Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı görevimizde bugün itibariyle ikinci yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. Bu süre içerisinde Tokat Milletvekilimiz Yücel Bulut, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz, il genel meclisi üyelerimiz ve teşkilatımızın her kademesinde ülkücü kardeşlerimizle koordineli, sonuç odaklı çalışmalar yürüttük. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in ülküsünden ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in emrinden ayrılmadık. Parti genel merkezimizin ilke ve yönlendirmeleri doğrultusunda çalışmalar yürüttük.

 

“BELEDİYELERİMİZ ÜRETEN BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI SERGİLEDİ”

 

Belediyelerimiz üreten belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdürdü. Halkımızın teveccühü doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Sadece seçim döneminde sahaya inenlerden değil milletimizin derdiyle dertlenen, halkımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olanlardan olmaya çalıştık. Cenazelere, düğünlere katılarak insanlarımızın keder ve sevinçlerine ortak olduk. Tabii afetle karşı karşıya kalan köylerimizi, kasabalarımızı ziyaret ettik. Çözüm noktasında mücadele verdik. Bölgemizin çevre sorunlarına değindik. Çiftçimizin su sorunun çözümünde gayret gösterdik. Tüm bunları başta Milletvekilimiz Yücel Bulut olmak üzere tüm teşkilatımızla birlikte gerçekleştirdik. Bu süreçte üye kayıtların üzerinde durduk. Rekor düzeyde üye kaydı gerçekleştirdik. Bir olduk, iri olduk, diri olduk. Türkiye’nin istikbali, istiklali ve bekası için süreci canla başla yürüteceğiz.

 

“2023 SEÇİMLERİ CUMHUR İTTİFAKI’NIN ZAFERİYLE, MHP’NİN REKOR OY ARTIŞIYLA SONUÇLANACAK”

 

Vatandaşlarımıza gerçekleri haykıracağız. Türkiye’nin düşmanlarının nasıl uyumadığını göstereceğiz. İnanıyorum ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır. Biz bu yola baş koyduk. Yaptığımız çalışmalarda emeği geçen il ve ilçe yönetimine, teşkilat mensuplarımıza, ülkücü kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca bizden önce görev dava arkadaşlarıma da minnettar olduğu ifade etmek isterim. Gayret bizden zafer Allah’tandır.”
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]