• 0

30 Kasım 2017, 07:31 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'En İyiyi Yapmanın Gayreti İçinde Olalım'

'En İyiyi Yapmanın Gayreti İçinde Olalım'

Tokat Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye personeline yönelik "Etkili İletişim ve İnsan İlişkileri" konulu eğitim semineri düzenlendi. Seminer hakkında konuşan Başkan Eyüp Eroğlu "Derdimiz şehrimiz insanlarının daha mutlu, daha huzurlu yaşayabilmelerini sağlamak. Hep birlikte en iyiyi en güzeli yapmanın gayreti içerisinde olalım." dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen eğitim seminerlerinde sırayı Prof. Dr. Ertuğrul Yaman’ın verdiği "Etkili İletişim ve İnsan İlişkileri" konusu aldı. İki oturum halinde gerçekleşen ve tüm memur, işçi ve taşeron personelin katıldığı seminerde kamusal ve sosyal hayatta etkili iletişimin kuralları anlatıldı.

 

Kültür Sarayı Adnan Menderes Konferans Salonunda semineri sunan Prof. Dr. Ertuğrul Yaman; "İletişim nedir, neden önemlidir, algılarımız, iletişimi etkileyen olumsuz durumlar, dinleme, iletişimde kişilik tipleri ve beden dili" gibi konuları ele aldı.

 

Tokat Belediyesi personellerinin Belediyenin vizyonuna yakışır olmasının büyük önem taşıdığını söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Hepimiz belediyede farklı görevlerde çalışıyoruz. Bu işleyişte görevimizi hakkıyla, layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda çocuklarımıza iyi bir anne- baba olmaya ve anne babalarımıza iyi bir evlat olmaya çalışıyoruz. Hepimizin birçok görevi, birçok mükellefiyetleri var. Anne olmak, baba olmak, memur olmak, işçi olmak gibi.  Peygamber Efendimizin, ‘İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır’ sözünden yola çıktığımızda hangi işi yaparsak yapalım hedefimiz insanlara faydalı olmaktır. İki günü eşit olan ziyandadır. Bugün dünden daha iyi olmalı ki yaptığımız işin faydasını yaşayalım. İşte bu noktada biz de belediyede bunu aksettirmeye çalıştık. Herkesin Belediyeden hizmet anlamında beklentileri var. İnsanlar Bizlerden hizmet alırken bizleri ziyaret ediyor. Taleplerini dinliyor, yapılıp yapılamayacağına dair bilgilendirmemizi güzel bir şekilde ifade ediyoruz. İnsanların yanımızdan memnun ayrılmalarını sağlıyoruz. Derdimiz şehrimiz insanlarının daha mutlu, daha huzurlu yaşayabilmelerini sağlamak. Hep birlikte en iyiyi en güzeli yapmanın gayreti içerisinde olalım. Hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

 

Konuşma sonrasında Başkan Eroğlu, konuşmacı Prof. Ertuğrul Yaman ve Tokat Belediyesinde ayın personeli seçilenlere hediyelerini takdim etti.

Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : BaşkanEroğlu, Tokat, Belediye,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : G.O.P. Bulvarı Emniyet Müd. Karşısı Mehmet Coşkun İş Merkezi Kat: 4 Tokat (Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz: arayisgazetesi2008@hotmail.com)
Tel: 0 542 622 01 00
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]