• 0

23 Kasım 2017, 12:09 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yeraltı Çarşısı Yeniden Cazibe Merkezi Olacak

Yeraltı Çarşısı Yeniden Cazibe Merkezi Olacak

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yeraltı çarşısının tekrar cazibe merkezi haline getirilmesi için çalışmalar yapılacağını açıkladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Yeraltı çarşısının iyileştirilip tekrar cazibe noktası haline gelmesine katkı sağlamak, bu konuda esnafının fikirlerini almak için Yeraltı Çarşısı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Çarşının modernize edilip fizibilitesinin yapılarak tarihi bir görünüme kavuşturulması hususunda çalışmalar yapılacağını belirten Eroğlu, boş olan dükkânların da doldurularak Tokat’ın yöresel ürünlerinin satıldığı bir çarşı haline getirileceğini söyledi.

 

Yeraltı Çarşısı ile ilgili gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda istişarede bulunmak için çarşı esnaflarından komite oluşturuldu. Komite, geçtiğimiz günlerde Eroğlu ile ilgili istişarelerini hızlandırıp yeraltı çarşısının tekrar Tokat'a kazandırılması için girişimi başlattı. Komitenin, bundan sonra çarşı ile ilgili çalışmalar konusunda Belediye Başkanı Eroğlu ile bizzat istişare edeceği kaydedildi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]