• 0

08 Ocak 2022, 16:43 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü e-Dergi yayımladı

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü e-Dergi yayımladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün e-Dergi olarak yayımlamaya başladığı "81 ÇALIKUŞU TOKAT"ın ilk sayısı ilgiyle karşılandı. e-Dergi, iki ayda bir yayımlanacak.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından iki ayda bir e- Dergi olarak yayımlanacak "81 ÇALIKUŞU TOKAT" adlı derginin ilk sayısı 3 Ocak 2022 tarihi itibarıyla yayın hayatına başladı.
 
Müdürlüğün internet sitesi üzerinde yayımlanan E-derginin ilk sayısında, Tokat'ta eğitim öğretimde gerçekleşen faaliyetlere, projelere ve gelişmelere yer verilirken, eğitimdeki başarı hikâyeleri de okuyucularla paylaşıldı.
 
Milli Eğitim Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "81 ÇALIKUŞU TOKAT ile eğitimdeki başarı hikâyelerini anlatmaya, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi sizlerle buluşturmaya iki ay sonra yayımlayacağımız e- dergimizde devam edeceğiz." ifadelerine yer verildi.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]