• 0

29 Kasım 2021, 07:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Topantısı' Tokat'ta yapıldı

'Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Topantısı' Tokat'ta yapıldı

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı 'Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Tokat Buluşması'na katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Toplantıda Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum konuşma yaptı.


Vali Dr. Ozan Balcı ise konuşmasında Tokat’ın, kentte yaşanan sosyal uyum ile birlikte geleceğe hazırlandığını söyledi. Devletin sunduğu imkanlarla Tokat'ın imarına, ihyasına, inşasına, insanların huzuruna, refahına, zenginliğine katkı sağlamaktan da büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Vali Balcı, Tokat’ta "eğitimden sağlığa, bürokrasiden kamu hizmetlerinin iyileştirilmesine, iletişimden enerjiye, köy altyapılarının sağlanmasından, karayollarına, barajların, göletlerin yapımından güvenlik hizmetlerine, tarımdan ormana, ticarete kadar hayatın ve yaşamın her alanına ilişkin büyük dokunuşlar yapıldığını" sözlerine ekledi.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0 542 622 01 00
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]