• 0

21 Kasım 2021, 17:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Hiçbir mazerete sığınmadan çalışacak, hep birlikte başaracağız'

'Hiçbir mazerete sığınmadan çalışacak, hep birlikte başaracağız'

CHP'nin Turhal'da gerçekleştirdiği "Danışma Kurulu Toplantısı"na katılarak bir konuşma yapan eski Tabipler Odası ve Tokat Merkez İlçe eski Başkanı iş insanı Dr. Nafiz Bilal Durmaz, "Ülkemizi refaha, milletimizi huzura kavuşturmak en öncelikli amacımızdır. Hiçbir mazerete sığınmadan çalışacağız ve hep birlikte başaracağız." dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

CHP Tokat İl Başkanlığı, Turhal İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde “Danışma Kurulu Toplantısı” yaptı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıya CHP İl ve ilçe örgütleri, belediye meclis üyeleri, çeşitli derneklerin temsilcileri ile bazı köy ve mahalle muhtarları iştirak etti. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz ekonomide yaşanan sorunlara dikkat çekerek, CHP iktidarında bütün sorunları çözeceklerini söyledi.
 
Toplantıya katılan Tokat eski Tabipler Odası ve Tokat Merkez İlçe eski Başkanı iş insanı Dr. Nafiz Bilal Durmaz ise yaptığı konuşmada 2023 seçimlerinin önemine işaret ederek şunları kaydetti:
 
“SALON GÜÇLÜ OLUNCA SAHA DA GÜÇLÜ OLUYOR”
 
“Rahmetli genel başkanımız Erdal İnönü Tokat’a geldiğinde genç bir il yöneticisiydim. Salondaki coşku ve kalabalığı görünce ‘Değerli partililer seçim bu salonda olsa sorun yok ama seçim sahada. Bunun bilincindesiniz değil mi’ diyerek sahanın önemini belirtmişti. Ben de şunu öğrendim ki salon güçlü olunca saha da güçlü oluyor. Biz o toplantıdan sonraki seçimde 2 milletvekili, 3 ilçe belediye başkanlığı kazandık ve iktidar ortağı olduk. Bu salonda da benzer coşku ve heyecanı görüyorum. Bu coşkunun sahaya da yansıması için elimizden ne gelirse hiçbir mazerete sığınmadan çalışacağız ve hep birlikte başaracağız. Sevgili gençler, değerli hanımefendiler, çiftçiler, esnaflar, iş adamları ve emekçi kardeşlerim... Hepinizin sorunlarının farkındayız ve çözümlerini üretmek için genel merkezimizle, il ve ilçe örgütlerimizle birlikte çalışıyoruz. Ülkemizi refaha, milletimizi huzura kavuşturmak en öncelikli amacımızdır. Hepinize selam ve saygılar sunuyorum. Üstün başarılarınızın devamını diliyorum.”
 
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Dr.Bilal Durmaz, Tokat, CHP,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0 542 622 01 00
Bu site 0.107 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]