• 0

18 Kasım 2021, 10:32 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Sosyal Hizmetler Kampüsü Türkiye'ye örnek olacak

Sosyal Hizmetler Kampüsü Türkiye'ye örnek olacak

Tokat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir Tokat İl Özel İdaresi 2022 Yılı Bütçe Görüşmelerinde sunum yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat İl Özel İdaresi Genel Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Tokat İl Özel İdaresi 2022 yılı bütçe görüşmelerinde, müdürlüğün iş ve işlemleri hakkında sunum yaptı.
 
Özdemir sunumunda, Müdürlüğün ve müdürlüğe bağlı kuruluşlarda verilen hizmetler ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan ödemeler, kaynağı İl Özel İdaresince karşılanan hizmetler, Vali Dr. Ozan Balcı’nın himayelerinde yürütülen Sosyal Destek Hızır Tokat projesi kapsamında yapılan yardımlar, yerel projeler, yatırımlar ve taleplerden bahsetti.
 
KAMPÜS TÜRKİYE'YE ÖRNEK
 
Müdür Mahmut Özdemir yapım çalışmaları devam eden Sosyal Hizmetler Kampüsü projesini özellikle vurgulayarak, projenin engelliler, yaşlılar ve çocuklara aynı kampüs içerisinde hizmet vererek, onların yaşam kalitelerini artıracak sosyal donatılara ve yaşam alanlarına sahip olması nedeniyle Türkiye’de bir ilk olduğunu ve ülke için örnek bir proje olacağını belirtti.
 
İl Müdürü Özdemir ayrıca, verilen desteklerden dolayı İl Genel Meclisi üyelerine teşekkürlerini ileterek sunumunu sonlandırdı.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0 542 622 01 00
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]