• 0

15 Kasım 2021, 10:22 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tarım İl Müdürlüğü'nün çalışmaları değerlendirildi

Tarım İl Müdürlüğü'nün çalışmaları değerlendirildi

Tarım İl Müdürü Orhan Şahin İl Genel Meclisi üyelerine, 2021 yılı programının sonuçları ve 2022 yılında uygulanması planlanan projeler hakkında bilgilendirme yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tarım İl Müdürü Orhan Şahin, Tokat İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Salonu’nda Meclis üyelerine 2021 Yılı programının sonuçları ile 2022 yılında uygulanması planlanan projeler ve bu projelere ait talep edilen ödeneklerle ilgili sunum yaptı.
 
Toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ve Meclis Üyeleri katıldı.
 
Tarım İl Müdürü Orhan Şahin yaptığı sunumda; Tokat İl Özel İdaresi tarafından 2021 yılı projeleri için tahsis edilen ödenek ile uygulanan Bağcılık, Çilek, Ceviz, “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var”, Büyükbaş Hayvancılık ve Arıcılık gibi projeler hakkında bilgilendirme yaptı. Sunumda ayrıca, 2022 yılında uygulanması planlanan projeler ile ilgili bilgilendirmeler yapılarak, ihtiyaç duyulan ödenekler talep edildi.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0 542 622 01 00
Bu site 0.045 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]