• 0

25 Ekim 2021, 14:12 - Anasayfa // ULUSAL Haberi yazdır

'Yeni rotadan geri dönüş yok'

'Yeni rotadan geri dönüş yok'

Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek on büyükelçinin 'istenmeyen adam' ilan edilmesi konusu ilgili açıklamalar yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “Talimatı verdim, '10 Büyükelçinin bir an önce istenmeyen adam ilan edilmelerini halledeceksiniz' dedim” açıklamasıyla ilgili sosyal medyadan paylaşım yaptı.
 
George Soros'ın Türkiye'deki görevlisi olarak bilinen Osman Kavala'nın serbest bırakılması için on büyükelçinin Türkiye'deki faaliyetleriyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tepkisini gündemine alan Perinçek, Twitter hesabından şöyle açıklamalarda bulundu:
 
"1. Cumhurbaşkanı'nın istenmeyen adam talimatı, yeni bir stratejik döneme girildiğini gösteriyor. Türkiye, NATO üyesidir, ancak ABD’ye isyan aşamasına girdi, NATO ile bağlarını çözüyor. Türkiye, Asya uygarlığının öncüleri arasındaki mevzisine yerleşme kararını ilan etmiş oldu.
 
2. Bu yeni rota, birinci olarak Türkiye'nin bağımsızlığını ve toprak bütünlüğünü güvence altına alıyor. İkincisi, girilen ekonomik krizde Atlantik beklentilerini havaya uçuruyor ve kaçınılmaz olarak Üretim Devriminin yolunu açıyor.
 
3. Üçüncüsü, ABD'nin kaos planına meydan okuma rotasıdır. Nitekim ABD güdümlü Büyükelçiliklerin küstahlığı Türkiye’nin millî kuvvetlerini sımsıkı birleştirmektedir.
 
4. Dördüncüsü bu Yeni Rota, Millî Kuvvetlerin Atlantikçilere karşı seçimi kazanma rotasıdır. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atlantikçilerin ABD’ye dayanarak iktidar olma planlarına öldürücü bir darbe indirmiştir.
 
5. Beşincisi, Üreticilerin Millî Hükümeti rotasına girilmiştir. Atlantik sistemine meydan okumanın hükümet planı nesnel olarak belirlenmiştir. Yeni Rotadan geri dönüş yok! Çünkü Türkiye’nin güvenliği ve ekonomik çıkışı bu rotada."
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ULUSAL Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

Kuruluş: 1 Mayıs 2008 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 234 10 60
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]