• 0

14 Kasım 2017, 07:49 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Güvenlik Ve Acil Durum İçin 7 Gün 24 Saat Mesai

Güvenlik Ve Acil Durum İçin 7 Gün 24 Saat Mesai

İçişleri Bakanlığı Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) tanıtım toplantısı, Vali Dr. Ömer Toraman başkanlığında İl Gamer Operasyon Salonunda yapıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman’ın yanı sıra Vali Yardımcıları M.Suphi Küspeci,  Dr. Mehmet Gödekmerdan, İl Jandarma Komutanı Hidayet Arıkan, İl Emniyet Müdürü  Göksel Topaloğlu ile izleme, değerlendirme ve koordinasyon kurulu üyeleri katıldı.  
 
81 ilde 7 gün 24 saat esasına göre çalışacak olan ve Tokat’ta faaliyete geçen GAMER, güvenlik kaynaklı acil durumlara ilişkin hizmetlerin ülke düzeyinde etkin şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli önlemleri alacak.

Bütünleşmiş bir yönetim anlayışıyla olayların meydana gelmesinden önce hazırlık ve zarar azaltma, olay sırasında yapılacak müdahale, olay sonrasında gerçekleştirilecek iyileştirme çalışmalarını yürüten Bakanlık merkez birimleri, bağlı kuruluşlar, valilikler ile diğer bakanlık, kurum, kuruluşlar ve mahalli idare birimleri arasında koordinasyon ve işbirliğinin sağlanması ve bu konularda politikaların üretilmesi ve uygulanması hususlarını düzenlemek amacıyla hazırlandı.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Gamer, Tokat, Güvenlik,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : G.O.P. Bulvarı Emniyet Müd. Karşısı Mehmet Coşkun İş Merkezi Kat: 4 Tokat (Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz: arayisgazetesi2008@hotmail.com)
Tel: 0 542 622 01 00
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]