• 0

04 Kasım 2017, 10:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Kitap Fuarı Büyük İlgi Gördü'

'Kitap Fuarı Büyük İlgi Gördü'

Tokat Kitap Fuarı düzenlenen söyleşilerle ziyaretçilerini şair, yazar ve akademisyenlerle buluşturmayı sürdürüyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, fuarı ziyarete gelen Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler’le birlikte stantları ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

 

Başkan Eroğlu, Tokatlı şair ve yazarlarla görüşerek, hem kitaplarını imzalattı hem de Tokat Belediyesi Kitap Fuarına katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Başkan Eroğlu burada yaptığı açıklamada, "Okuma kültürünün oluşturulması ve geliştirilmesi noktasında, bizlere büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Okuyana ve okumaya değer vermek,  insanımızın kitaba rahat ulaşımını sağlamak, kitap okumak için fırsatlar sunmak, ödüllendirmelerde kitabı en üstün ödüller olarak takdim etmek bu görev ve sorumluluklarımızın başında gelmektedir. Bu amaçla Tokat’ta bir ilke imza atarak Tokat Kitap Fuarımızı açtık ve hamdolsun fuarımız büyük bir ilgi gördü. Fuarımızın 4. Gününde Kitap Fuarımıza katılarak kitaplarını imzalayan değerli yazarlarımızla birlikteyiz. Tokatlı yazarlarımız, Sami Yaman, Osman Baş, Prof. Dr. Ertuğrul Yaman, genç yazarımız Ayşe Meris Yakarer, Mustafa Necati Güneş, İrfan Gürkan Çelebi’den imzalı kitaplarımızı alarak, fuara katkılarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ilettik. Fuarda her yaş grubuna hitap edebilecek kitapları bulmak mümkün. Fuarda çocuklarım için Şakrak karakteri ile milli ve manevi değerlerimize atıfta bulunan çocuk kitaplarından ben de seçtim. Fuarımız 8 Kasım Çarşamba gününe kadar devam edecek, tüm kitapseverleri fuarımıza bekliyoruz." dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]