• 0

24 Şubat 2021, 12:17 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Eğitim Bir Sen Tokat: 'Kuru Gürültüye Fırsat Vermeyeceğiz'

Eğitim Bir Sen Tokat: 'Kuru Gürültüye Fırsat Vermeyeceğiz'

Eğitim-Bir-Sen 1 No'lu Şube Başkanlığı adına yapılan açıklamada, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik sosyal medyada yapılan hakarete tepki gösterildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Eğitim-Bir-Sen 1 No’lu Şube Başkanlığı adına yapılan açıklamada, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik sosyal medyada yapılan hakarete tepki gösterildi.
 
Eğitim-Bir-Sen 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:
 
 
“KURU GÜRÜLTÜYE FIRSAT VERMEYECEĞİZ”
 
“HDP, FETÖ ile aynı kaptaki yaldan beslenen birçok yapının organize olarak yürüttüğü bu kampanya ilk de değil son da olmayacaktır. Zaten mimli olan bu yapılara verecek hiçbir kurbanımız yoktur. Ömrünce milletinin hizmetinde vatan sevdalısı bir kadın olarak yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla onurlu duruşu ve cesur kimliğiyle ülkemizde önemli değişimlere vesile olan vekilimiz Sayın Özlem Zengin sözleriyle mazlum ve mağdur tüm insanların yanında yer almaktadır. HDPKK/FETÖ iş birliği şöyle dursun dünyalar bir araya gelse bu duruşundan vazgeçmeyecek bir iradeye sahiptir. Biz Tokat'ın önemli sivil teşekküllerinden biri olarak kuru gürültüye fırsat vermeyeceğiz. Bir insan, bir kadın, bir anne, bir evlat, bir Müslüman, bir siyasetçi olarak hayatını yaşayan Özlem Zengin Hanımefendi'nin şahsında değerlerimize yapılan bu saldırıya karşı devletimiz tüm reflekslerini kullanmalı, sosyal ve politik zeminde insafsızca yürütülen haysiyet cellatlığına tedbir almalı.”
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]