• 0

23 Şubat 2021, 13:08 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta STK'lar Özlem Zengin'e Destek Verdi

Tokat'ta STK'lar Özlem Zengin'e Destek Verdi

STK Başkanları ve temsilcileri AK Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin'e sosyal medyada yapılan saldırıları kınamak için bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

STK Başkanları ve temsilcileri AK Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin'e sosyal medyada yapılan saldırıları kınamak için bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.
 
S.S. Tokat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, Tokat Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Çankaya, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, MÜSİAD Tokat Başkanı Fatih Aksoy, S.S. Yeni Tokat Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Sezai Demir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlhan Köten, Tokat Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen, TESOB Başkan Vekili Bekir Yurtbay, Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir ve Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Turan Saldırıcier’in imzaladığı bildiride, şu görüşler savunuldu:
 
 
“Milletvekilimiz Av. Özlem Zengin Hanımefendi şehrimizin yetiştirdiği emeği, gayreti, mücadelesi ve birikimi ile buralara gelmiş önemli bir değerdir. Kendisinin yaptığı açıklamalar çarpıtılarak farklı mecralara çekilmektedir. Sn. Zengin kasıtlı ve bilinçli bir linç girişimi ile karşı karşıya bırakılmıştır. Bir hanımefendiye yakışmayacak kültür ve inancımızla bağdaşmayacak kadar çirkin ve seviyesiz üslubu kınıyoruz. Bu tarz girişimler toplumsal barışa ve birliğimize zarar vermektedir. Tokatlı tüm sivil unsurlar ve STK’lar bir ve bütün olarak vekilimizin yanındayız. Kendisini desteklediğimizin bilinmesini istiyoruz.”
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]