• 0

21 Ocak 2021, 10:16 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' Değerlendirildi

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' Değerlendirildi

'Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi' kapsamında Tokat'ta projeye dahil olan 11 okulun yönetici ve öğretmenlerinin katılımıyla 'Sınıf İçi Değerlendirme Toplantısı' zoom programı üzerinden gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bakanlığın "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında bulunan Tokat'taki 11 okulun idareci ve öğretmenlerine, Tokat Ölçme Değerlendirme Merkezi Koordinatör Öğretmenleri Güngör Sataner ve Derya Bircan tarafından, Sınıf İçi Ölçme ve Değerlendirme bilgilendirme semineri  zoom programı üzerinden verildi.
 
Eğitime Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz ve Ölçme Değerlendirme il koordinatörü Şube Müdürü Kutbeddin Kaya da katıldı.
 
Açılış konuşmasında Şube Müdürü Kutbeddin Kaya proje hakkında öğretmenleri bilgilendirdi. Kutbeddin Kaya, yüzde yüz katılımın olduğu etkinlikte bulunan tüm idareci ve öğretmenlere, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ederek semineri sonlandırdı.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]