• 0

21 Ocak 2021, 10:09 - Anasayfa // İLÇE Haberi yazdır

Erbaa Belediyesi'nin Başlattığı Kampanya Devam Ediyor

Erbaa Belediyesi'nin Başlattığı Kampanya Devam Ediyor

Erbaa Belediyesi'nin 'Sanma bir giysi önemsiz, yüzler gülecektir eminiz' sloganı ile başlattığı kampanya sürüyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Halkın yoğun destek olduğu giysi kampanyasında biriken giysiler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından belirli aralıklarla toplanıyor. Toplanan giysiler tek tek elden geçip kullanılacak olanlar ayrıştırılarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazır hale getiriliyor. Giyilmek üzere hazır hale getirilen giysiler Sosyal Erbaa Belediyesi Yardım İşleri Müdürlüğü'ne bağlı çalışanlar tarafından ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırılıyor.
 
Yapılan çalışma ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, "Yaptığımız bu anlamlı çalışma hemşerilerimizin yoğun desteği ile devam ediyor. Bizler ise bu güzel kampanyaya aracı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kış şartlarında kampanyamıza destek olarak ihtiyaç sahibi insanlarımızın hayır dualarını alan hemşerilerimize teşekkür ederiz." dedi.
 

Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İLÇE Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.064 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]