• 0

19 Ocak 2021, 12:07 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Sosyal Medyadaki 'Kar Diyalogu' Gülümsetti

Sosyal Medyadaki 'Kar Diyalogu' Gülümsetti

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu kara hasret kaldıklarını Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'i etiketleyek kar talebinde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat Belediyesi'nin şehir merkezine kar yağmaması nedeni ile sosyal medya hesabından Sivas Belediyesini etiketleyerek yaptığı “Hasret kaldık, gönderin gelsin” çağrısına Sivas Belediyesi’nden “Tahminlere göre iki gün içinde size de uğrayacak inşallah. Gelmezse eğer darda komayız komşumuzu, göndeririz üç beş kamyon merak etme” cevabı geldi.
 
Son yılların en kurak kışını yaşayan ve hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Tokat şehir merkezine kar yağmadı. Karın bir türlü yağmaması nedeniyle Tokat Belediyesi sosyal medya hesabından komşu şehir Sivas Belediyesi’ne esprili bir çağrıda bulundu. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sosyal medya üzerinden Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i etiketleyerek yaptığı paylaşımda, ”Her zamanki gibi yeni kış sezonuna hazırız. Hasret kaldık, Sivas Belediye Başkanım Sayın Hilmi Bilgin, gönderin gelsin” dedi.
 
 
“Gelmezse eğer darda komayız komşumuzu, göndeririz üç beş kamyon merak etme”
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından yapılan çağrıya Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’den cevap geldi. Başkan Bilgin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sayın Başkanım Eyüp Eroğlu, bu sene biz de beyaz misafirimize hasret kalmıştık ancak şükür kavuşturana geç de olsa buluştuk. Tahminlere göre iki gün içinde size de uğrayacak inşallah. Gelmezse eğer darda komayız komşumuzu, göndeririz üç beş kamyon merak etme” cevabını verdi.
 
Öte yandan, Tokat Belediyesi Fen İşler Müdürlüğünde karla mücadele hazırlıklarını tamamlayan ekiplerin Tokat’ın plaka kodu 60’ı yazarak oluşturduğu görüntüler sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.062 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]