• 0

12 Ocak 2021, 10:07 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

İl Müdürü Mahmut Özdemir'in Duyarlılığı Dikkat Çekiyor

İl Müdürü Mahmut Özdemir'in Duyarlılığı Dikkat Çekiyor

Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, günlük mesaisi kapsamında Çocuk Evleri'ni ziyareti ihmal etmiyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir günlük ziyaretleri kapsamında Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek çocuklarla zaman geçirdi. Özdemir, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde çocuklarla sohbet etti.
 
Çocukları ve personelleri koronavirüs tekbirlerine uyulması konusunda telkinlerde bulunan İl Müdürü Özdemir, mümkün mertebede temas halinde bulunmalarını istedi. Mahmut Özdemir çocuklardan, evde kaldıkları bu süreci olumlu değerlendirmeleri gerektiğini ifade ederek bolca ders tekrarı yapıp kitap okumalarını istedi.
 
 
Kuruluş yetkilileri, sosyal servis personeli ve bakım personeli ile de görüşen İl Müdürü Mahmut Özdemir çocukların derslerinden uzaklaşmamasını, sürekli okuma etkinliklerinin yapılmasını, geleceğe dair planlamasını yapmakta ufuklarını açacak çalışmalar yapmasını, çocukların bolca C ve D vitaminleri alması, serbest zamanlarında hareketsiz kalmamaları için egzersiz yapmalarını istedi.
 
Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir’in devlet gözetimindeki çocuklara olan sevgi ve ilgisi kamuoyu tarafından takdir ediliyor.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]