• 0

08 Ocak 2021, 09:13 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Mustafa Duran: 'Bir Nefer Gibi CHP İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz'

Mustafa Duran: 'Bir Nefer Gibi CHP İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz'

Cumhuriyet Halk Partisi'nin önceki dönem İl Başkanı Mustafa Duran, partisinin yapılacak ilk seçimde iktidara geleceğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önceki dönem İl Başkanı Mustafa Duran gazetemize verdiği özel açıklamalarda partisinin yapılacak ilk seçimde iktidara geleceğini ifade ederek, CHP’nin Türk siyasetindeki yerinin gün geçtikçe halk tarafından daha da kuvvetlendiğini söyledi.

Mustafa Duran il başkanlığı yaptığı dönemde Tokat’ta 6 Belediye Başkanlığı kazandıklarını hatırlatarak, “Şimdiki hedefimiz 12 ilçenin ve beldelerin tamamında belediye başkanlıklarını kazanmaktır” dedi. 2018 yılı Kasım ayında İl Başkanı olan Mustafa Duran, 2019 Mart ayında yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde önemli bir performans sergilemişti.
 
 
CHP’DE “İLKLER” MUSTAFA DURAN İLE GERÇEKLEŞTİ
 
Duran’ın il başkanlığında CHP Tokat’ta Zile ilçe Belediyesi başta olmak üzere 5 beldede belediye başkanlıklarını kazanmıştı. İl Genel Meclisi üye sayısını 3’ten 7’ye çıkaran CHP ayrıca, Tokat il Belediye Meclisi’ne de uzun yıllardan sonra 5 meclis üyesi ile girmeyi başarmıştı.
 
Zile Belediye Başkanlığı’nı Şükrü Sargın’la uzun bir aradan sonra ilk kez bir ilçeyi kazanarak gösteren CHP’nin bu başarısında en büyük payın sahibi olan Mustafa Duran, partisi için çalışmalarına devam ediyor. Partisinin başarısını her türlü tartışmanın üzerinde tuttuğunu söyleyen Duran, “Her şey CHP için. Bir nefer gibi çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

İki yıllık il başkanlığı süresince birlik ve beraberliğe önem veren Mustafa Duran, parti içerisindeki tartışmaları sona erdiren İl Başkanı olarak biliniyor. Bürokrasiyle olan iletişiminde de başarılı örnekler sergileyen Mustafa Duran’ın hizmetlerini CHP örgütleri takdirle karşılarken, kamuoyu da kendisinden övgüyle bahsediyor.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]