• 0

06 Ocak 2021, 09:17 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Erbaa'ya 6 Yeni Köprü Yapılıyor

Erbaa'ya 6 Yeni Köprü Yapılıyor

Erbaa Belediyesi 6 adet köprü inşaatına başlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Erbaa ilçe merkezinden geçen ve merkez mahalleleri ikiye ayıran İmbat Çayı üzerinde bu mahalleleri birleştirmek, birleştirirken gerek yaya gerekse trafik yoğunluğunu rahatlatmak ve nüfus yoğunluğunu da dikkate alarak ulaşımı kolaylaştırmak amacı ile Erek Mahallesi ile Kelkit Mahallesi arasında iki adet, Gazi Osman Paşa Mahallesi ile Yıldırım Beyazıt ve Ziya Gökalp Mahallesi arasında üç adet, Osman Gazi-Gündoğdu Mahalleleri ile Ziya Gökalp Mahallesi arasında bir adet olmak üzere toplamda 6 adet köprü inşaatına başlandı.
 
 
Köprü Yapım çalışmalarında incelemelerde bulunan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ”İmbat Çayı’nın ikiye ayırdığı ilçemizde inşallah köprülerin yapımı ile birlikte vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde şehir merkezine gelebilecekler. Yapılacak olan köprülerimizin 3’ü kemer, diğer 3’ü ise ön gerilmeli köprü olacak. Şehrimize 6 yeni köprünün kazandırılmasında başta Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürü Sayın Ahmet Ersin Gökçe, Devlet Su İşleri 72.Bölge Müdürü Sayın Ali Çetin Kaya ve ekibi olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.055 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]