• 0

25 Aralık 2020, 11:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

TSO 'Devrim Niteliğinde' Protokol İmzaladı

TSO 'Devrim Niteliğinde' Protokol İmzaladı

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında 'Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman' ismini taşıyan bir protokol imzalandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası arasında “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman” ismini taşıyan bir protokol imzalandı. Protokolün imzalanması ile ilgili açıklamalarda bulunan TSO Başkanı Dr. Ali Çelik, "İş dünyasını rahatlatacak, ticarette devrim niteliğinde protokol imzalandı” dedi.
 
Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik ile Ziraat Bankası Bölge Başkanı Serdar Bulut tarafından imzalanan protokol ile “ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı için işbirliği sağlandığı” açıklandı. 
 
 
Protokolü iş dünyası memnuniyetle karşıladı
 
TSO Başkanı Dr. Ali Çelik protokolün iş dünyasında memnuniyetle karşılandığını belirterek, iş insanlarını ciddi bir şekilde rahatlayacağını bildirdi.
 
TSO Başkanı Dr. Ali Çelik yaptığı açıklamada, "İş dünyasını rahatlatacak, ticarette devrim niteliğinde protokol imzalandı. Çek, senet, DBS gibi tüm alışverişleri güvence altına alacak, iş insanını ciddi ölçüde rahatlatacak Bankkart Başak ile güvenli tedarik zinciri oluşturulacak. Alışverişinizde kullanacağınız kartla vade günü belirleyip ödemeyi kartla yapabileceksiniz. 18 aya kadar vadelendirebileceğiniz, vadeye göre değişken faiz oranlı esnek ödeme seçenekleri ile üründe çek, senet ve ödeme ile ilgili problemler ortadan kalkacak. Alıcı ve satıcı arasındaki güven sorunu aşılacak.” ifadelerini kullandı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]