• 0

21 Kasım 2020, 09:25 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Süleyman Kaya Teşekkür Mesajı Yayımladı

Süleyman Kaya Teşekkür Mesajı Yayımladı

Geçtiğimiz günlerde babası vefat eden Avukat Süleyman Kaya yazılı bir teşekkür mesajı yayımladı. Süleyman Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

"Babam Güngör Kaya'nın Şeb-ii arus töreninde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarıma, fiziken ve ruhen yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ederim.
 
Ayrıca babamın tedavisi sürecinde her türlü ilgiyi gösteren GOP Üniversitesi Rektörü Prof. Bünyamin Şahin, Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Nihat Uluocak, Doçent Dr. Cemal Pazarlı’ya ve tüm Gop Üniversite Hastanesi mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ederim.
 
Hastalık, cenaze, defin ve taziye sürecinde öncelikle fiziken bizi yalnız bırakmayan Vali Ozan Balcı, kadim dostum Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kadim dostum Milletvekili Mustafa Arslan ve İl Genel Meclisi Grup başkanları Av. Erol Duyum ve Veli Gökyıldız abime teşekkür ederim.
 
Yine tören sırasında bizleri yalnız bırakmayan Milletvekili Kadim Durmaz ve Yücel Bulut’a İl Başkanları Metin Polat, Çağdaş Kurtgöz, Mustafa İpek kardeşlerime ve tüm STK Oda Başkanları'na isimlerini saymakla bitiremeyeceğim tüm devlet görevlilerine teşekkür ederim.
 
 
Hastalık ve taziye sürecinde telefonla beni yalnız bırakmayıp acımızı paylaşan başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Bakanlar Kurulu'ndaki asil yöneticilerimize ve ayrıca Baba dostu Ali Şevki Erek, Cevdet Aykan, Metin Gürdere amcalarıma ve tüm eş dost büyüklerime, küçüklerime saygı ve muhabbetlerimi sunarım. Biz sizleri Hz. Mevlana’nın dediği gibi ruhumuzla seviyoruz.
 
Babam da sizleri ruhuyla severdi ve hala seviyor. Allah eksikliğinizi göstermesin."
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]