• 0

16 Kasım 2020, 11:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Plevne Anadolu Lisesi Bu Proje İle Yüreğini Ortaya Koydu

Plevne Anadolu Lisesi Bu Proje İle Yüreğini Ortaya Koydu

Tokat Plevne Anadolu Lisesi SMA hastası çocukların tedavi masrafları için proje başlattı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Plevne Anadolu Lisesi SMA hastası çocukların tedavi masrafları için proje başlattı. SMA hastası çocuklar ve ailelerine destek vermek için başlatılan kampanya ile bağış kumbaraları dağıtılarak yardım toplanacak.
 
Tokat Plevne Anadolu Lisesi tarafından yapılan sosyal medya açıklamasında, “Sözümüz eksik kalsa da onların bir yanı eksik kalmasın dedik ve okulumuzun güzel çocuklarıyla SMA çocuklarının tedavi masrafları için bir proje başlattık. Sayın Valimizin oluru ve İl MEM'in kıymetli katkılarıyla proje ile ilgili hazırlıklarımızı tamamladık ve bağış kumbaralarımızı dağıttık. Bu yolda bize desteklerini esirgemeyen herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadeleri yer aldı.
 
 
Okul Müdürü Ülkü Varol Taşar: “Çocuklarımıza destek olacağız”
 
Plevne Anadolu Lisesi Müdürü Ülkü Varol Taşar ise yaptığı açıklamada, nadir görülen bir kas hastalığı olan SMA’ya sahip çocukların küçük bedenleriyle büyük acılara göğüs gerdiklerini belirterek, “Aileler her türlü çabayı göstermelerine rağmen bu amansız hastalıkla mücadelede yeterli desteği göremiyorlar. Tedavi, ilaçlar çok pahalı. Lütfen bu çocuklara destek olalım. Plevne Anadolu Lisesi olarak, bizi bu güzel yolda yalnız bırakmayacak koca yürekli insanların varlığına inanıyoruz.” dedi.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]