• 0

06 Kasım 2020, 08:44 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

Spor Tokat'ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi

Spor Tokat'ın Başarılı Sporcuları Ödüllendirildi

Vali Dr. Ozan Balcı, Spor Tokat kapsamında Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalarda başarı gösteren sporcuları ödüllendirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik koordinesinde, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Spor Tokat projesi kapsamında atletizm, güreş ve taekwando branşlarında yetiştirilen, Ulusal ve Uluslararası Şampiyonalarda Tokat’ı ve Türkiye’yi başarıyla temsil eden 27 sporcu için Valilik Toplantı Salonunda program düzenlendi.
 
 
Programda sporcular ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Ozan Balcı,“Spor Tokat ile Tokat’ta her öğrencimizin, gencimizin en az bir spor dalı ile uğraşmasını, sporu sevmesini, spor altyapısına katkı sağlamayı,spor kültürü oluşturmayı, Türk ve Tokat sporuna başarıl sporcular kazandırmayı hedefledik. Bunun başarılarını da görmeye başladık. Spora, sporcuya dost olarak her zaman sizlerin yanındayız. Sporcularımıza ve spora desteğimiz tam.” dedi.
 
Spor Tokat’ı çok önemsediğini belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Çocuklarımızı seviyoruz, onları önemsiyoruz, onların akademik başarıları kadar bedensel ve ruhsal gelişimlerini de önemsiyoruz. Spor çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimleri açısından çok anlamlı ve önemli bir aktivitedir. Her çocuğumuz ya spor yapmalı ya da sporun bir dalına ilgi duymalı. Amacımız bu. Spor Tokat, Tokat’ın gençlerinin ve öğrencilerinin projesidir. Tüm Tokat’ımızın projesidir. Ben burada sizlere yardımcı olup, önünüzü açıyorum. Spor Tokat’ın başarısında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, başarılı sporculara ödüllerini takdim etti. Programa İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, antrenörler ve sporcular katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.039 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]