• 0

16 Ekim 2020, 11:26 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Tokat'ta Vatandaşlarımız Kolluk Kuvvetlerimize Güven Duyuyor'

'Tokat'ta Vatandaşlarımız Kolluk Kuvvetlerimize Güven Duyuyor'

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda COVİD-19 salgını ile mücadelede alınan tedbirler, denetimler ile şehrin genel güvenlik ve asayişi ile ilgili konular değerlendirilerek yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken tedbirler ile kurumlar arası koordinasyon gerektiren hususlar karara bağlandı.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, halkımızın huzurunu, güvenliğini, esenliğini, refahını sağlamak, sağlığını korumak için sıkı bir şekilde denetimlerin devam ettiğini söyledi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “Vatandaşlarımız devletimizin gerçek sahibi, baş tacımız. Onların sokakta, caddede, parkta, tarlada, bağda, bahçede, iş yerinde, öğrencilerimizin okulda güven ve huzur içerisinde hayatını devam ettirmesi için 24 saat birimlerimiz görev yapıyor. Vatandaşlarımız da kolluk kuvvetlerimize güven duyuyorlar. Tokat’ta kolluk kuvvetlerimiz tarafından çok güzel çalışmalar yürütülüyor. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz, Garnizon Komutanı Ayhan Ocak, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ile video konferans yöntemiyle kaymakamlar katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]