• 0

13 Ekim 2020, 15:41 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Çocuklarımızın Hayalleri, Sevinçleri Her Şeyden Önemlidir'

'Çocuklarımızın Hayalleri, Sevinçleri Her Şeyden Önemlidir'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi'nde yapımı devam eden çocuk parkında incelemede bulundu. Eroğlu, en kısa sürede parkın tamamlanarak çocukların hizmetine açılacağının müjdesini verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

2020 yılı başlarında düzenlenen 'Mahalle Buluşmaları' toplantıları ile mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini plan dâhilinde uygulamaya başlatan Başkan Eroğlu, Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8'inci Sokak'ta bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmaların sürdüğünü belirtti. Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ve teknik ekibiyle birlikte Karşıyaka Mahallesi'nde incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, yapımına başlanılan park alanını ziyaret etti. Çocuk Parkıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, en kısa sürede parkın tamamlanarak çocukların hizmetine açılacağının müjdesini verdi.
 
 
Başkan Eroğlu "Mahalle Buluşmaları toplantılarımızda aldığımız kararları plan dahilinde uygulamaya devam ediyoruz. Karşıyaka Mahallesi Geksi Caddesi 8'inci Sokak'taki boş alanın park yapılması için çocuklarımızın istek ve talepleri olmuştu. Bizler de onlar için güvenli parklar oluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımızın bizden talebi doğrultusunda park alanımızı düzenlemeye başladık. Bu alana tam standartlara uygun halı saha yapacağız. Oyun gruplarımızı, spor aletlerimizi bu alanda konuşlandırarak parkımızı hazır hale getireceğiz. Çocuklarımızın hayalleri, sevinçleri, gülüşleri bizim için her şeyden önemlidir. Bölgemiz çocuklarına hayırlı uğurlu olsun" dedi.
 
Karşıyaka Mahalle Muhtarı Turan Türk ise Başkan Eroğlu'na teşekkür ederek; "Mahalle sakinlerimizin ve özellikle çocuklarımızın talepleri doğrultusunda Başkanımız çalışmalarını sürdürüyor. Sokakta atıl durumda bulunan boş alanın çocuk parkı yapılması için çalışmalar başlatıldı. Çocuklarımız ve mahalle sakinlerimiz adına Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu'na ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.309 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]