• 0

13 Ekim 2020, 06:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Okullarda Depreme Karşı Güçlendirme Çalışmaları Yapılıyor

Okullarda Depreme Karşı Güçlendirme Çalışmaları Yapılıyor

Eğitim yatırımları kapsamında Tokat genelinde sürdürülen güçlendirme ve yeni okul yapım çalışmaları Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, il genelinde okullarda yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları, yapımı devam eden okul inşaatlarının durumu ve olası bir depreme karşı hazırlıklı olmak amacıyla okullarda yapılan güçlendirme çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, eğitimi ve eğitim adına yapılan çalışmaları önemsediğini söyledi. Amacın öğrencilerin ve öğretmenlerin daha güvenli ve konforlu ortamlarda eğitimlerini sağlamalarına katkıda bulunmak olduğunu kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat deprem bölgesinde. Bilim ve tekniğe uygun olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Toplantıya Vali Yardımcısı Osman Sarı da katıldı.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.383 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]