• 0

08 Ekim 2020, 20:40 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Şampiyonluğu Hedefleyin!

Şampiyonluğu Hedefleyin!

Özel bir restaurantta düzenlenen yemeğe Vali Dr. Ozan Balcı'nın yanı sıra Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, TSO Başkanı Ali Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Tokatspor As Başkanı Aytunç Bozkurt, takımın teknik ekibi ile sporcular katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

TSO Başkanı Ali Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun birlik beraberlik ve başarı dileklerinde bulunduğu konuşmaların ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokatspor’un Tokatlılar’ın olduğunu belirterek, “Arkanızda büyük bir güç var. Bütün Tokatlılar kadını erkeği, yaşlısı genci, spora gönül verenleri ile dualarıyla, gülüşleriyle, mutluluklarıyla en büyük destekçinizdir.” dedi.
 
 
Tokatspor’un başarısını görmekten ve paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Ben ilin valisi olarak söylüyorum, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, TSO Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız, işadamlarımız, sivil toplum örgütlerimiz, basınımız, sporsever herkes olarak sizin yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyorum.
 
Bizim sizden istediğimiz sadece inanın oynayın ve kazanın. İnanmak varsa insanın üstesinden gelemeyeceği hiçbir problem yoktur. İnanmak, azmetmek, çalışmak. Bu iş inanmak, oynamak ve kazanmakla ilgili. Maddi ve manevi olarak imkanlarımızı sonuna kadar zorlayarak sizlerin yanınızdayız. Sizler sadece hedefinize kilitlenin.
 
Hedefinizi de söylüyorum buradan, her işte bir numara olmanızı istiyorum. Bir numara olmayı hedeflemeniz lazım. Hangi işi yapıyorsanız yapın, on numara yapmanız lazım. Niyet hayır akıbet hayır derler. Siz çalıştıkça Allah insanın emeğini zayii etmiyor. Hedefiniz de şampiyon olmak. Sizler şampiyonluğu hedefleyin, bizim sizlere desteğimiz tam. Buna inanıyorum yapabilirsiniz. Şampiyon olmanız içinde maddi ve manevi anlamda tam destek veriyoruz. Allah size güç kuvvet versin.” diye konuştu.
 
Tokatspor Hatırası Olan Bir Kulüp
 
Tokatspor’un kurulduğu tarihten itibaren, bütün insanların hatırasının olduğunu bir kulüp olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Şehir kültürüne destek veren bir yapısı var, ben o yüzden de çok seviyorum Tokatspor’u. Şehri birleştiren bir yapısı ile şehrin neşe kaynağı. Aynı zamanda da centilmenlikte de bir numara olacak. Çünkü Tokat’ı temsil ediyorsunuz. Yenmek de var yenilmek de var. Sporu seven bir Vali olarak bunu paylaşmak istiyorum. Centilmenlikte de bir numara olacaksınız. Hem şampiyonluğu hedefleyin, hem de centilmen olmayı hedefleyin. Fair-Play ödülü sizlerin olsun.
 
 
Ben bu vesile ile Tokatspor’un kurulduğu günden bugüne kadar gelmesine destek veren futbolcular başta olmak üzere, idari teknik heyetlerine, kulüp başkanlarına, onlara destek veren bütün Tokatlılar’a teşekkür etmek istiyorum.
 
Tokatspor Tokatlının, bizim görevimiz onlara destek vermek. Sizleri görünce benim motivasyonum çok daha arttı. Sonuçta memleketin milletin pırıl pırıl gençlerisiniz. Sizi yüreklendirtmekten, cesaretlendirmekten, mutluluğunuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyarım.
 
Hep beraber el ele, omuz omuza vererek Tokatspor’a nice güzel başarılar kazandıracağız. Ben bu vesile ile sezonun hayırlı uğurlu olmasını diyorum. Allah kaza bela vermesin. Zevkle keyifle oynayın ve Tokat’ımızı temsil edin.” şeklinde konuştu.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, programda teknik ekip ve sporcular ile tek tek tanışarak sohbet etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]