• 0

03 Ekim 2017, 10:50 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Ertuğrul Ağıl'dan Özel Projeler

Başkan Ertuğrul Ağıl'dan Özel Projeler

Tokat merkeze bağlı Emirseyit Beldesi'ndeki değişim devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Emirseyit Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl’ın fen işleri ve alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü Beldede, şimdi de sosyal projeler ardı ardına hayata geçiyor.


Beldede yeni spor alanlarının oluşturulması çalışmalarına başlayan Emirseyit Belediyesi, özellikle gençleri kötü alışkanlıklardan ve mekânlardan uzaklaştırmak amacıyla spora yönlendirmeyi amaçlıyor.


Öte yandan, Emirseyit Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl’ın “Engelli hayatı engelsiz hayata” dönüştürmek için başlattığı kampanya doğrultusunda, beldede bulunan dört engelli vatandaşa akülü ve tekerlekli sandalye armağan edildi.


Başkan Ertuğrul Ağıl: “Belde sınırları içinde engelli kardeşlerimiz diğer vatandaşlarımızın faydalandığı her hizmeti alacak”


Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Ertuğrul Ağıl, “Beldemiz sınırları içerisinde yaşayan dört tane engelli çocuğumuz vardı. Bunları daha önce iki tanesine akülü araba hediye etmiştik. Bunlar yeniden hayatı yaşamaya başlamışlardı. Belde sınırlarımız içerisinde engelli kardeşlerimizin diğer vatandaşlarımızın faydalandığı her türlü hizmetten faydalanmaları için, toplu taşıma araçlarımıza engeli insanlarımızın rahatça inip bineceği bir şekilde araçlarımızı düzenledik. Yine aynı şekilde kültür merkezi yapmıştık buraya da engelli kardeşlerimizin rahatla gidip çıkacağı giriş çıkış rampaları yaptık.” dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Emirseyit, Tokat, Belediye,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2017 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Faks: 0 356 201 00 20 (SADECE FAX İÇİN ARAYINIZ)
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]