• 0

03 Ekim 2017, 10:12 - Anasayfa // ULUSAL Haberi yazdır

Alpay'a Eski Bakan ve Vekillerden Destek

Alpay'a Eski Bakan ve Vekillerden Destek

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı olan Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'a, eski Bakan ve milletvekillerinden de destek geldi. Alpay'ın açıkladığı "A Takımı"nda Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer de yer aldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay, Ankara'da yaptığı istişare toplantılarına devam ediyor. Alpay ilk olarak DSP eski Genel Başkanı ve eski Devlet Bakanı Zeki Sezer ile görüştü. Sezer ile görüşmesinin ardından Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer ile bir araya gelen Alpay, Bayer'den "tam destek" aldı.


Eski Bakan ve Milletvekilleri Alpay'ın yanında


DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın "A Takımı"nda yer alan isimler arasında Burdur Eski Milletvekili, DSP eski Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit de yer alıyor. Melda Bayer ile Hasan Macit'in Hüseyin Alpay'a olan desteği parti tabanında büyük yankı yaratırken, 21. dönem milletvekili Yücel Erdener ile DSP Genel Merkezi Eski Genel Saymanı Mecit Şekercioğlu da Hüseyin Alpay'ı desteklediklerini açıkladılar.


DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın yayımladığı "A Takımı" listesinde Eski Parti Meclisi Üyeleri Emin Durak ve Hasan Şişli de yer aldı.


Alpay'dan teşekkür


Eski il başkanları ve görevdeki birçok il başkanının yer aldığı "A Takımı" ile parti tabanını harekete geçiren Hüseyin Alpay, DSP'nin bütün teşkilatlarında heyecan yarattıklarını söyledi.


Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Alpay, "Partimizin daha iyi yerlere gelmesi için sürdürdüğümüz çabalar karşılığını buluyor. Desteklerini sunan herkese, isimlerini açıklayamadığımız yüzlerce delegemize, il başkanlarımıza, sayın genel başkanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum." dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ULUSAL Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]