• 0

15 Eylül 2020, 00:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Eroğlu: 'Personelimizin Her Zaman Yanındayız'

Başkan Eroğlu: 'Personelimizin Her Zaman Yanındayız'

Tokat Belediyesi'nde uzun yıllardır hizmet veren ve emekliye ayrılan personel için veda programı düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi yeni şantiye binasında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle veda programında bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 28 yıldır Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde aralıksız hizmet veren Cemil Erbek’e belediyeye ve Tokat’a hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.
 
İşçi, memur ayırmaksızın tüm personellerin her daim hak ve hukukunu gözettiklerini söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Belediyecilik fedakârlık isteyen bir meslek. Bu fedakarlığı uzun yıllar gösteren ve şehrimize hizmet eden değerli bir arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Hizmetlerinden ötürü şahsım, belediyemiz ve Tokatlılar adına teşekkür ediyorum. Kendisi 28 yıl 3 aydır belediyemize emek vermiş, alın teri akıtmış güzel işlere imza atmış. Güzel bir intiba bırakarak emekli oluyor. Hakkımız helal olsun, kendisinden Allah razı olsun. Rabbim nice nice güzel günlerde bizi buluştursun. Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman ikili ilişkiler içinde halkımıza hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık, yapmaya da devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, hem belediyemizi hem de personellerimizi dengede tutmak için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için çalışan personellerimiz her zaman üstündür. Çünkü hizmet yaparken, onların aracılığı ile değerli halkımıza hizmet ediyoruz" dedi.
 
Emekli olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ustalarından Cemil Erbek ise Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]