• 0

04 Eylül 2020, 00:24 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Halkımızın Sağlığı İçin İlaçlama Seferberliği Başlattık'

Başkan Eroğlu, 'Halkımızın Sağlığı İçin İlaçlama Seferberliği Başlattık'

Tokat Belediyesi Eyüp Eroğlu, Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan ilaçlama timlerinin şehrin dört bir yanını dezenfekte etmeye devam edeceğini söyledi. Başkan Eroğlu, "Halkımızın sağlığı için ilaçlama seferberliği başlattık" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi bünyesinde oluşturulan ilaçlama ve dezenfeksiyon timleri, periyodik aralıklarla yürüttükleri çalışmalar kapsamında bu kez de haşereler için harekete geçti. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan ilaçlama timlerinin şehrin dört bir yanını dezenfekte etmeye devam edeceğini söyledi.
 
Başkan Eroğlu, "Belediyemize bağlı ekipler; sırt pompalı ve pulverizatör donanımlı mobil ekiplerden oluşuyor. Çalışmalarımızda araç üstü atomizerler de kullanılıyoruz. İlaçlama işlemlerimiz sadece yaz aylarında değil, sonbahar ve kış aylarında da sürdürüyoruz. Tokat Belediyesi olarak, yaz aylarında çalışmalarımıza hız verirken, haşerelerin larvalarını yaz döneminde bırakıp gelişimlerini tamamladıkları rögar içlerine de, sisleme yöntemi ve fiziksel yöntemlerle de etkin mücadele gerçekleştirerek haşere sayısının düşmesini sağlıyoruz. Kış ayında yaptığımız larva mücadelesine ek olarak ilkbahar ve yaz aylarında da haşere mücadelemize devam ediyoruz. Her şey insanımız için, her şey daha temiz ve daha sağlıklı bir Tokat için" dedi.
 
 
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]