• 0

02 Eylül 2020, 15:59 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Ahmet Misbah Demircan, Tokat Valiliğini Ziyaret Etti

Ahmet Misbah Demircan, Tokat Valiliğini Ziyaret Etti

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliğimizi ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İnceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Tokat’a gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Valiliğimizi ziyaret etti.
 
Valilik Şeref Defterini imzalayan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan daha sonra  Vali Dr. Ozan Balcı’yı makamında ziyaret etti.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, gerçekleşen nazik ziyareti nedeniyle duyduğu memnuniyetini belirttiği Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a Tokat’ın tarihi, kültürel, turistik değerleri, doğal güzellikleri ve ilimizde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, ziyaretin anısına Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a Tokat’ın ilçelerinden çıkarılıp işlenerek takı ve tesbih haline getirilen yarı değerli taşlardan hediye etti.
 
Ziyarete Tokat Milletvekili Mustafa Arslan da katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]