• 0

05 Ağustos 2020, 15:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Kalkınma Ajansı Projeleri Değerlendirildi

Kalkınma Ajansı Projeleri Değerlendirildi

OKA Destekli Turizm projeleri ve 2020 yılı Güdümlü projesi kapsamında hayata geçirilecek olan çalışmalar Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda değerlendirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Milli Parklar İl Müdürü İhsan İkinci OKA Koordinatörü Mehlika Dicle ile  KUDEB ekibi katıldı.
 
Toplantıda Ballıca Mağarasında yapılacak çalışmalar, Sulusaray Kaplıcalarının sağlık turizmine kazandırılması projesi, Mustafa Ağa Hamamı ve Hamam Müzesi, Kaz Gölü rekreasyon projesi ve  Z Kütüphane projeleri ayrıntılı olarak ele alındı.
 
 
Proje ve çalışmalara hız verilerek, ilimizin sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerin Tokat’a ve turizme kazandırılması için yapılacak çalışmaların aksatılmadan yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış kadim şehir Tokat’ın sahip olduğu kültürel ve sanatsal değerlerini daha bilinir kılma ve turizme kazandırmak amacıyla aşkla şevkle hep birlikte ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “Projeler çok güzel olmuş, hepinize güveniyorum, çok emek verdiniz diyerek” projelerde emeği geçenlere tek tek teşekkür etti.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]