• 0

22 Mart 2020, 12:55 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

60 Etkinlik ve 60 Oyun Kitabı Tokatlı Öğrencilerin Hizmetinde

60 Etkinlik ve 60 Oyun Kitabı Tokatlı Öğrencilerin Hizmetinde

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ara tatilde olan öğrencilerine okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim kademelerine yönelik 60 etkinlik ve 60 eğlenceli oyundan oluşan "Eğitim materyali" hazırladı...

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Nisan ayında yapılması planlanan ara tatilin öne çekilmesi nedeniyle tatilin ilk haftasında öğrencilerin evlerinde dinlenmelerini tavsiye etmişti. Selçuk daha sonraki günlerde ise eğitim-öğretim faaliyetlerine internet ve görsel medya üzerinden devam edileceğini söylemişti.
 
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü de bu amaçla okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim kademelerine yönelik 60 etkinlik ve 60 eğlenceli oyundan oluşan “Eğitim materyali” hazırladı.
 
Murat Küçükali: “Bu materyaller çeşitli derslerdeki kazanımların pekiştirilmesinde, öğrencilerimizin beceri ve yeteneklerinin geliştirilmesinde onlara yardımcı olacak”
 
Konu ile ilgili konuşan Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, “Bu materyaller çeşitli derslerdeki kazanımların pekiştirilmesinde, öğrencilerimizin beceri ve yeteneklerinin geliştirilmesinde onlara yardımcı olacaktır. Öğrencilerimizin bütün bu çalışmalardan en iyi bir şekilde faydalanmalarını tavsiye eder, öğrencilerimizin, velilerimizin ve milletimizin sağlıklı ve huzurlu günler geçirmesini dilerim.” dedi.
 
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin ara tatil için hazırlanan 60 etkinlik eğitim materyalleri arasında, bilimsel, kültürel, sanatsal, sportif, toplum hizmeti ve günlük yaşam becerileri etkinlikleri yer alıyor. 60 eğlenceli oyun eğitim materyalleri ise öğrencilerin becerilerine yönelik oyunları içeriyor.
 
Demokrat Arayış Gazetesi


Etiketler : Tokat, MEM, Murat Küçükali,

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]