• 0

24 Şubat 2020, 11:58 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Eroğlu Canlı bağlantı İle Anında Çözüm Üretiyor

Başkan Eroğlu Canlı bağlantı İle Anında Çözüm Üretiyor

Mahalle ziyaretlerine devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, vatandaşlarla birebir görüşerek onların istek ve taleplerini dinliyor, anında çözüm üretiyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Devegörmez ve Soğukpınar Mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Eroğlu, Soğukpınar Mahallesi Dokuztaşlar Caddesinde ikamet eden Halil İbrahim Yazıcı’nın isteğini yerinde inceleyerek, konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaraş’ı telefonla görüntülü aradı, canlı bağlantıyla bilgi aldı.
 
Dokuztaşlar Caddesi’nde evinin bulunduğu alandaki imar konusuyla ilgili Başkan Eroğlu’ndan talepte bulunan Halil İbrahim Yazıcı, Başkan Eroğlu’nun görüntülü telefon görüşmesi ile konunun açıklığa kavuştuğunu belirterek, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkürlerini iletti.
 
Belediye Başkan Yardımcısını arayarak ilgili bölgeyi gösteren ve konu hakkında görüşen Başkan Eroğlu, sorunları bizzat yerinde çözmeye gayret ettiklerini belirtti.
 
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “42 Mahallemizin tamamını ziyaret ederek, vatandaşlarımızla görüşüyor, onların istek ve taleplerini muhtarımız ve teknik ekibimizle yerinde inceliyoruz. Bugün de Soğukpınar Mahallesi ziyaretimiz sırasında bizlere taleplerini ileten Halil İbrahim Yazıcı abimizi hanesinde ziyaret ederek, isteğini dinledik ve konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcımızdan bilgi aldık. Bizim görevimiz halkımıza gönülden hizmet etmektir. Gönül; azimdir, gayrettir. Tokat’ımız için gönülden hizmet etmeye gayret ediyoruz. İnşallah 2020 yılında daha güzel bir Tokat'ı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]