• 0

19 Şubat 2020, 12:58 - Anasayfa // İLÇE Haberi yazdır

Vali Dr. Ozan Balcı, Almus Mavi Göl Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Vali Dr. Ozan Balcı, Almus Mavi Göl Bakım Merkezini Ziyaret Etti

Vali Dr Ozan Balcı, Mavi Göl Bakım Merkezini ziyaret etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vali Dr. Ozan Balcı geçtiğimiz aylarda Almus’ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmete giren Mavi Göl Özel Bakım Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 69 hasta kapasiteli olan 19 yaş üzeri ruhsal engellililere hizmet verecek olan Özel Bakım Merkezinin kurucusu Fatih Başara'a merkez verilecek hizmetler ve merkezin durumu ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı'ya bilgiler verdi.
 
Ziyaretinde Mavi Göl Özel Bakım Merkezin kalan hastalarla yakından ilgilenerek sevgi, ilgi ve samimiyetini gösteren Vali Dr. Ozan Balcı, hastalarla sohbet etti.
 
 
Engelli vatandaşlarımıza yönelik çalışmaların önemine vurgu yapan Vali Dr. Ozan Balcı, “Aç ve açıkta kimsesiz vatandaşlarımızın kalmaması için devletimizin ve milletimizin imkanları var. Burada çok güzel hizmetler yapılıyor. Yaptığınız işleri iyi niyetle yapmak çok önemli. Burada yatan hastalar sizlere emanet. Burası sadece Almus için değil Tokat için bir değer.” dedi. Vali Dr. Ozan Balcı, bakımevi çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diledi.
 
Ziyarete Almus Kaymakamı Emre Çifçi, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer İLÇE Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]