• 0

12 Şubat 2020, 11:20 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

İl Özel İdaresi Bütçe Programı Yatırımları Değerlendirildi

İl Özel İdaresi Bütçe Programı Yatırımları Değerlendirildi

2020 yılında İl Özel İdaresinden bütçelendirilen yatırımların proje çalışmaları ve planlaması Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Toplantıda, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 2020 yılı bütçesinde yer alan projeleri ve çalışmaları görüşülülürken, ayrıca 2020 yılı İl Özel İdaresi yatırım programında yer alan yol yapımı, içme suyu, kanalizasyon, çevre temizliği, sondaj çalışmaları, sulama göleti gibi köylerin altyapı ve üst yapısına katkı sağlayacak proje ve çalışmalar detaylı şekilde ele alındı.

Tokat’ın tarihine, eğitimine, kültürüne, turizmine, sanatına, sporuna, ulaşımına, tarımına, alt yapısına, üst yapısına katkı sağlayacak; öğrencilerin, gençlerimizin, vatandaşlarımızın, köylümüzün, çiftçimizin, sanayicimizin, huzurunu, refahını ve gelirini artıracak, ilimizin kalkınması, üretimin artması için 2020 yılı İl Özel İdaresi programında yer alan yatırımların Tokat’a, Tokatlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, projelerin, çalışmaların ve işlerin bir plan ve program dahilinde, belirlenen yol haritası doğrultusunda aşkla, şevkle, adaletle, merhametle, birlik ve beraberlik içerisinde yapılacağını vurguladı.
 
 
Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mahmut Özdemir ile kurum yetkilileri katıldı.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]