• 0

04 Şubat 2020, 07:56 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi

OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Gerçekleştirildi

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, OSB yatırım çalışmaları, OSB’deki fabrika sayısı ve istihdamın arttırılması için yapılacak çalışmalar, OSB üretim alanları, üretim durumu ile ilgili Vali Dr. Ozan Balcı’ya brifing sunuldu.
 
5 Bin İstihdamı Hedefliyoruz”
 
Gerçekleştirilen toplantıda istihdam sayısının 5 bine çıkarmayı hedeflendiği dile getiren Vali Dr. Ozan Balcı “OSB Bölgemizin camisi yok, bu konuyu bir an evvel halletmemiz lazım. Kreş, anaokulu ve meslek okulunu  Organize Sanayi Bölgemize en kısa sürede kazandıracağız. Devletimizin hibe ve kredileri var, bu kredilerden sanayicilerimizin faydalanmasını sağlayacağız. Bizler Sanayicilerimizin her zaman yanındayız ve her zaman onların destekçisiyiz.” dedi.
 
 
OSB’nin Gelişmesini Önemsiyoruz
 
Amacımız değer üretmek ve değer üretenleri değerli kılmak diyen Vali Sayın Dr. Ozan Balcı, OSB’nin güzel yeri ve imkanları var, OSB’nin gelişmesini önemsiyoruz. OSB’nin genişlemesi ve istihdamın artırılması için hep birlikte çalışıyoruz. İl Özel İdaresinden bütçe ayırdık OSB’de imar, çevre, yol, asfalt, kilitli parke gibi konularında çalışmalar yapacağız. Sanayici ve iş verene dostuz. Yapılacak çalışmalarla iş adamlarının, iş verenin, sanayicinin ve çalışanların çalışmalarını, hayatlarını ve yaşamalarını kolaylaştırmak istihdama katlı sağlamak istiyoruz. İş adamları ile görüşüp yeni iş adamları ve istihdam için çalışacağız.” dedi.
 
Toplantı diğer gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından sona erdi.
 
Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’ nın yanı sıra, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik,  İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldılar.
Demokrat Arayış Gazetesi


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Demokrat Arayış Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

E-BÜLTEN ABONELİK

01 Mayıs 2008-2020 © Demokrat Arayış Gazetesi -Tüm Hakları Saklıdır. Gazetemiz Basın Ahlak Yasası'na uymayı kabul eder.

Adres : Semerkand Mahallesi Bağ-Kur Sokak Saray İş Merkezi No: 23 Merkez - TOKAT __Haber, İlan Ve Reklam için mail adresimiz__ arayisgazetesi2008@hotmail.com
Tel: 0532 494 68 74
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]